Seyitnizam Mah. Yunus Emre Cad. Balıklı Çırpıcı Yolu No:3 Zeytinburnu/İSTANBUL

444 8 066

info@intapeyzaj.com

BELEDİYELERİMİZ İÇİN

Belediyenize bağlı alanlarda güzel ve özel çevreler yaratın!!

Aklınızda uzun zamandır belediyeniz için bir peyzaj projesi var ama nasıl gerçekleştireceğinizi bilemiyorsanız veya maliyet hesaplamasından emin olamıyorsanız; fikirlerinizi eyleme dökebilmek, daha yeni fikirler alabilmek, doğru adresten, kaliteli ürünler ile doğru malzemeleri temin etmekle beraber profesyonel desteğe ihtiyaç duyuyorsanız.

Bu bölüm sizin için!

Lütfen aşağıda yer alan formu doldurarak bizimle irtibata geçin, fikirlerinizi geliştirelim, bütçe çıkartmanıza yardım edelim veya bütçeniz doğrultusunda doğru malzemeleri seçmenize yardımcı olalım ve belediyeniz için uzun süredir düşündüğünüz peyzaj projenizi birlikte yapalım.

Bİlgİ ve Fİyat Talep Formu

İntra Peyzaj olarak bize başvurduğunuz andan itibaren projelerinizi dikkatle dinleyerek, sizinle birlikte gerçekleştirme hayalleri kurarak işe başlıyoruz.

Proje alanınıza bir keşif gerçekleştirerek proje detaylarını, projenin gitmesi gereken yönü, proje kapsamında gerekli her türlü hamleyi yerinde planlayarak derinlemesine analiz yapıyoruz.

Projenizin her aşamasında, her detayında sizlerin fikirlerine başvuruyor; görüşlerinizi dinliyor, sizleri de projenin bir tasarlayıcısı olarak görüyoruz.

Projenizin yapımınını ilk anından son anına kadar doğa dostu, çevreci malzemeler kullanarak; doğaya ve çevreye ne kadar duyarlı oluduğumuzu anlatıyoruz.

Projeniz bittikten sonra sizlerin bizlere duyduğu güven ile sizlerin bizi tercih etmenizdeki haklı gururumuz bize mutluluk olarak yansıyor.

Talep Formu

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.