Seyitnizam Mah. Yunus Emre Cad. Balıklı Çırpıcı Yolu No:3 Zeytinburnu/İSTANBUL

444 8 066

info@intapeyzaj.com

KALİTE POLİTİKASI

Ülkemiz, jeopolitik konumu gereği Asya ile Avrupa kıtalarının arasında yer alan, binlerce yıllık geçmişe sahip kültürlerin ev sahipliğini yapmış bir medeniyet dünyasıdır. İnta Peyzaj Mimarlık olarak bizler kalite politikamızı kültürümüz üzerine inşaa etmeye kararalıyız. Çevremizde binlerce yıldır özelliği koruyan değerlerden yola çıkarak kalite politikamızı üretiyoruz.

Bünyemizde yer alan çalışanlarımızın da alanlarında en iyi yetişmiş, işinin uzmanı, işini seven insanlardan oluşmasına önem veriyor; personel kalitesi arttıkça hizmet kalitesinin yükseleceği bilincini taşıyoruz.

Siz değerli müştrilerimizle olan ilişkilerimizi de en yüksek kalitede inşa ederek; sizleri takımın bir parçası olarak görüyor yapacağımız projelerde fikir ve görüşlerinize önem veriyoruz. Sizlerin istek ve hayallerini analiz ediyor; !tam bana göre! diyebileceğiniz hizmetler üretiyoruz.

Kalitenin değer vermekten geçtiğini bilerek öncelikle sizlerin görüşlerinizee değer vererek işe koyuluyoruz. Sonrası mı? Sonrasında yenilikçi teknoljileri kullanan personellerimizle; çağı yakalamış, her türlü ihtiyaca cevap veren projelerimizi KALİTELİ bir şekilde tamamlıyoruz.

Bizim Avantajlarımız

Uygun Fiyat Garantisi
Hızlı Sipariş Teslimi
%100 Müşteri Memnuniyeti
Değer Veriyoruz...

Değer verdikçe; yapılan hizmetlerin kalitesinin arttığının bilincindeyiz...

Zarar Vermiyoruz...

Sunduğumuz hizmetlerde hiçbir canlı varlığa ve doğaya zarar vermiyoruz...

Üretiyoruz...

Daha yaşanılası alanlar için, sizler için, geleceğimiz için çalışıyoruz...